FREAKHand a svítící Freehand Zero - novinky od Duncanu na WYYC'11

4. srpna 2011 v 13:57 | Mo |  Aktuality ze světa yoyování
Na World Yoyo Contest 2011 se začínají objevovat novinky od Duncanu.

V článku najdete fotky speciální FREAKHand edici Freehandu, nejedná se o nic zásadního, ale pro milovníky Zombies je to lahůdka. S koupí yoya si můžete pořídit i triko s designem yoyo zombies. Pár kousků této spešl edice se určitě objeví i v Čechách.

Druhou, o něco podstatnější novinkou, je svítící Freehand Zero. Yoyo má klasický tvar, který všichni milujeme, ale na yoyu jsou dvě novinky. První, že celé yoyo při roztočení svítí, bliká, září, světélkuje atd. V balení je i kostička na Freehand, která také svítí.
Druhou změnou je, že je to první model FH Zera, který má recess ( což je modifikace (většinou značky Duncan) yoya, která dovoluje nalepit stickeru do zářezu a tím pádem snížit tření o provázek. To má za příčinu delší sleeper, menší návratnost a lepší vlastnosti yoya) a to přímo z továrny. Tato změna přivádí Freehand Zero k naprosté dokonalosti a doufám, že se pár kusů brzy objeví i v ČR. Bude bohužel ještě chvíli trvat, než Duncan nastartuje masovou výrobu, ale Duncan CZ se pro nás pokusí zajistit pár exkluzivních kousků :).

Třetí novinkou je nové balení. Ve vývoji už chvilku je a teď konečně spatřuje světlo světa. Určitě je to pokrok k lepšímu, neboť yoya bdou opět o něco atraktivnější. A počkejte si na nové balení Echo & Metropolis, budou vám doslovat přecházet oči. :)

Zdroj článku a fotografií: Duncan crew CZ
Fotografie najdete v článku.

FREAKHand edice:

Svítící Freehand Zero:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 designer evening wear dresses designer evening wear dresses | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 14:58 | Reagovat

I think blogengine is the finest blog platform and I am thinking of hosting a blog on this platform. Thanks!
http://www.speakdress.com/bridesmade-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama