ABC - článek o freestyle sportech

8. srpna 2011 v 10:40 | Mo |  Zajímavosti
Ať vás to překvapí, nebo ne, i já jsem studentka, takže jako správný školák jsem dnes šla do města na 'velký nákup'. Kromě tužek, propisek, zvýrazňovačů a haldy sešitů jsem si pořídila i naprosto úžasnej parfém (cha! Mysleli jste si, že když jsem holka a yoyerka, tak mě nezajímají obyčejné dívčí rozmary? :P), stringy (když jsem se ptala, jestli mají obyčejné 100% polyesterové provázky, řekla mi prodavačka, že mají jen polyesterovou bavlnu. Zajímavé.) a pak jsem zamířila do trafiky za účelem koupě Bravíčka, kde měl být docela zajímavý článek o Harrym Potterovi (i já jsem generace vyrůstající s Potterovkami).

Jako vždy jsem neodolala a podívala se na 21.století a ABC. 21. století mě moc nezaujalo, ale na titulní straně ABC jsem narazila na fotku Jana Webera a nápis "Zkuste freestyle", usmála jsem se a chtěla jsem ho vrátit zpátky, ale pak mě dole zaujal malinkej krčící se nápis "Yoyo". Neváhala jsem a místo Bravíčka si koupila ABC.

Bohužel pršelo a já blbá si nevzala deštník, takže jsem nemohla číst za cesty (hazardérka se životem?), ale doma jsem ho okamžitě otevřela. ABC-čku moc neholduju, kupuju si ho jenom když narazím na něco zajímavého (posledně to myslím byli Piráti z Karibiku nebo Yo-Be).

Článek není nějak záživný, prakticky obsahuje jenom historii, nápad ložiska, popis sleeperu a pak malej odstavec o mistovství Evropy, kde je zmíňka o Vashku Kroutilovi, Tomáši Bubákovi a Robertu Kučerovi a nakonec je tam odkaz na www.slusny.net. Já jsem ovšem spokojená a tohle vydání místo do kontejneru schovám do krabice s různými "yoyo cetkami" :-)
Kromě jiného najdete v téma "Freestyle sporty" třeba i freestyle fotbal, freestyle frisbee a freestyle footbag.

Zkusím ještě někde splašit scany, při nejhorším vám to nascanuju sama ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama